Οικιακοί Πελάτες

Επαγγελματίες/Επιχειρήσεις

Εξυπηρέτηση

Η ΕΤΑΙΡΙΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
 
Χαλκοκονδύλη 30 – 10432 Αθήνα, Τηλ.: 210 5292074
Όνομα/ΘέσηΣτοιχεία Επικοινωνίας
ΞΥΔΟΥ Αναστασία
Διευθύντρια
Τηλ.: 210 5292114
e-mail: A.Xydou@dei.gr
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ευδοκία
Διευθύντρια Κλάδου Ανάπτυξης
Τηλ.: 210 5293135
e-mail:E.Spyropoulou@dei.gr
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Παναγιώτης
Διευθυντής Κλάδου Εκπαίδευσης
Τηλ.: 210 7271484 – 210 7271485
e-mail:P.Mavroeidis@dei.gr
ΛΙΟΡΙΤΣΗΣ Δημήτριος
Διευθυντής Κλάδου Προσλήψεων & Κίνησης Ανθρώπινου Δυναμικού
Τηλ.: 210 5293679
e-mail:d.lioritsis@dei.gr
ΣΙΑΜΑΝΤΖΙΟΥΡΑ Χρυσούλα
Τομεάρχης Διοικητικοοικονομικού
Τηλ.: 210 7271459
e-mail:C.Siamantzioura@dei.gr
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Δήμος
Αναπληρωτής Τομεάρχης Μηχανογραφικής & Τεχνικής Υποστήριξης
Τηλ.: 210 7271438
e-mail:D.Chrysikos@dei.gr
ΣΑΡΡΗΣ Ιωάννης
Τομεάρχης Επιχειρησιακής Εκπαίδευσης
Τηλ.: 210 7271436
e-mail:I.Sarris@dei.gr
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ Δήμητρα
Τομεάρχης Μελετών & Σχεδιασμού
Τηλ.: 210 7271447
e-mail:D.Gkiouleka@dei.gr
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Άλκηστις
Τομεάρχης Ανάπτυξης Εκπαιδευτικού Έργου, Marketing & Επικοινωνίας
Τηλ.: 210 7271443
e-mail:Al.Oikonomou@dei.gr
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μαρίνα
Τομεάρχης Διοίκησης Έργων
Τηλ.: 210 7271474
e-mail:mari.papathanasiou@dei.gr
ΠΛΑΤΙΑ - ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Νίκη
Τομεάρχης Προσλήψεων-Αποχωρήσεων Ανθρώπινου Δυναμικού
Τηλ.: 210 5293611
e-mail:n.kyriakopoulou@dei.gr

Επικοινωνήστε μαζί μας email phone


Διαγωνιστική διαδικασία για την πώληση του 49% των μετοχών της ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε

Sustainability Linked Bond (SLB) 2021

Έκθεση Βιώσιμης Ανάπτυξης 2019

PERSONAL DATA -GR_side banner


Κατεβάστε την εφαρμογή της ΔΕΗ